PACKSHOT DUCH

 

Packshoty duch świetnym sposobem prezentacji kolekcji

Właściwe przedstawienie produktu z sferze internetu to kluczowa kwestia w przypadku jego sprzedaży. Nie ma lepszego medium niż fotografia do właściwego ich zaprezentowania, ta natomiast posiada niezliczoną ilość rozmaitych sposobów prezentacji, dającą szereg korzystnych dla marki rozwiązań. Jedna z popularnych technik, przede wszystkim w przypadku prezentowania odzieży jest technika packshot duch.

Zdjęcia typu duch niczym sesja fashion bez modelki lub modela

Packshot duch to bardzo popularny sposób przedstawienia głównie w przypadku sprzedaży odzieży. Ta technika umożliwia rzetelna i przestrzenną prezentację produkty bez modela, ewentualnie odciągającego uwagę lub mylącego co do specyfiki prezentowanego produktu. Packshot duch to technika niezwykle skomplikowana wymagająca od fotografa nie tylko odpowiedniego sfotografowania prezentowanego produktu, ale i późniejszej dość złożonej obróbki cyfrowej wykonanego materiału fotograficznego.

Packshoty typu duch jako must have dla współczesnego fashion ecommerce

Technika Packshot duch to popularny sposób prezentacji produktów w przestrzeni sklepów internetowych, ponieważ pozwala zainteresowanemu na dokładne zapoznanie się z oferowanym artykułem. Taka prezentacja jest wyrazista i niezwykle dokładna, dzięki czemu często rzutuje pozytywnie na kwestie ewentualnych zwrotów, które są odwiecznym problemem sklepów internetowych.

Dlaczego packshoty duch tyle kosztują ?

Prezentacja produktu za pomocą techniki packshot duch jest niezwykle wymagająca. To sposób fotografowania produktów wymuszający na fotografie niemałej wprawy oraz znajomości najnowszych technik fotografii i ich obróbki cyfrowej.

Fotografowanie packshot duch w plenerze

Fotografowie techniką packshot duch w plenerze to potężne wyzwanie, nie jest to jednak niewykonalne. Przy odpowiednim dobraniu otoczenia i zapewnieniu w miarę stałych warunków świetlnych możliwe jest wytworzenie odpowiednich do tego typu przedstawienia. Konieczna natomiast jest gruntowna znajomość programów obróbki cyfrowej fotografii by umiejętnie zmontować materiał tak aby jego prezentacja wyglądała profesjonalnie. Generalnie jednak zdecydowanie odradzamy tego typu metodę fotografowania packshotów typu duch ze względu na duży potencjalny wpływ otoczenia na odpowiednie odwzorowanie kolorów na zdjęciach.

Zdjęcia packshotowe duch pozwalają wykorzystać potencjał estetyczny kolekcji

Studio to najkorzystniejsza przestrzeń do realizacji zdjęć za pomocą techniki packshot duch. Przede wszystkim ze względu na niezmiennie perfekcyjne warunki świetlne, które jest w stanie zapewnić wprawiony w pracy w studio fotograf. Zdjęcia wykonane w studio posiadają najbardziej profesjonalny efekt, którego osiągnięcie powinno być nadrzędnym celem w prezentacji produktów sprzedażowych. Efekt osiągnięty w studio może być również w stu procentach powtarzalny, co jest bardzo istotna kwestią dla budowy wizerunku ewentualnego sklepu internetowego, spójny bowiem komunikat wizualny wpływa na postrzeganie jakości marki, tym samym ma bezpośredni wpływ na jej popularność w sieci, rzutują bezpośrednio na przychody firmy.

Potrzebujesz zdjęć dla swojej firmy ?

Napisz lub zadzwoń !

kontakt@fotofaktor.pl

665 443 277