PACKSHOT CENA 

Pakshot – typCena
Packshot Allegro Amazon9 zł brutto
Packshot Odzieży Mody typu duch ( pakiet 3 fotografie ) 27 zł brutto
Packshot aranżowanyod 40 zł brutto
Packshot Hi End ( zaawansowany retusz, aranżacja, scenografia publikacje, bannery, szyldy reklamowe ) Od 50 zł brutto
Packshot 360 24 fotografie40 zł brutto
Packshot 360 36 fotografii50 z; brutto
Packshot odzieży na płatko9 zł brutto

Packshot – dlaczego taka Cena ? 

Świadome oraz skuteczne kreowanie wizerunku firmy w internecie, jest w obecnym czasach prawdziwym wyzwaniem. Sukces w tej kwestii, może zapewnić firmie duże zyski. Budowa wizerunku, to sprawa zawiła, stawiająca po drodze wiele problemów do rozwiązania. Jednym z nich jest dobra prezentacja oferowanego przez markę produktu, a zdjęcia packshotowe są jednym z lepszych rozwiązań w tej dziedzinie. Tak naprawdę w biznesie online liczy się dobry packshot cena jego wykonania bezpośrednio przekłada się na opłacalność handlu internetowego. 

Dlaczego warto inwestować w dobrej jakości packshoty ?

Packshot to bardzo popularna technika fotografii specjalizująca się w odpowiednim przedstawieniu produktów, tak by zostały umiejętnie, wyraziście i dokładnie odwzorowane. Tego typu zdjęcia, bardzo często, w praktyce znacząco ograniczają liczbę ewentualnych zwrotów zakupionych przez klientów towarów, co jest  nieustannym problemem sklepów internetowych.  Dzięki swojej minimalistycznej formie packshot umożliwia podkreślenie zalet prezentowanego obiektu przez fotografa.

Minimalizm w fotografii produktowej 

Zdjęcia packshotowe ze swojej definicji to zdjęcia bardzo proste, skupiające całą uwagę odbiorcy na prezentowanym obiekcie. Umożliwia ono szczegółowe ukazanie produktu, co w kwestii internetowej sprzedażny, powinno być najistotniejsze. Jeżeli klient ma możliwość szczegółowego zapoznania się produktem, chętniej go kupuje, bowiem jego wiedza na temat produktu jest większa niż w innych przypadkach.

Czy każdy może wykonywać packshoty i jaka jest tego cena ? 

Wykonanie dobrego zdjęcia packshotowego wymaga dużej i gruntownej znajomości technik fotograficznych. Tak proste zdjęcie, jakim wydaje się być packshot, w rzeczywistości jest bardzo trudne w wykonaniu, łatwo tu bowiem o błędy, a nawet najmniejszy jest w stanie zepsuć całe zdjęcie. 

Packshoty wychodzą ze studia i patrzą na trawę

Jest także możliwość zrealizowania  zdjęć produktów w plenerze, a ich efekt przy odrobinie wysiłku mogą być bardzo korzystne. Konieczne jest natomiast umiejętne dobranie otoczenia ze względu na specyfikę prezentowanego obiektu, a także korzystne warunki oświetleniowe bez których nie damy rady uzyskać oczekiwanych efektów.

Studio fotograficzne to  dobrze przystosowana, uniwersalna przestrzeń, pozwalająca dzięki swoim możliwościom, wprawionym fotografii, bez ograniczeń kreować setki interesujących sytuacji, korzystnych dla przedstawiania produktu. Istotnym aspektem jest ewentualna powtarzalność konstruowanych w studio zdjęć, zwłaszcza jeśli zależy nam na odpowiedniej spójności strony sklepu internetowego, dającego dobre pierwsze wrażenie, które tak istotne jest w sieci i wpływa na wizerunek marki w świadomości konsumentów. 

Potrzebujesz packshotów dla swojej marki ?
Zapraszamy !
665 443 277
kontakt@fotofaktor.pl